Rudeninis sodinimas – staigmena pavasariui

Ruduo – tai metas sodinti daugiametes gėles ir puoselėti savo gėlynus, kad pavasarį būtų galima grožėtis ir džiaugtis jų išsiskleidusiais žiedais. “Žalias miestas” kartu su labdaros ir paramos fondu “Saulės smiltys” nusprendė papuošti pavasariniais žiedais vaikų tuberkuliozės ir infekcinių ligų ligoninės gėlynėlį. Tokią galimybę mums suteikė UAB “SĖKLOS”, padovanojusi tulpių, vilkdalgių bei keturių rūšių krokų svogūnėlių. Atnaujintas gėlynėlis išlaikys liepos pradžioje įkurto gėlynėlio formą, kurio kontūrai sudaryti iš UAB “EKOPARK” dovanoto raudono mulčiaus, pagyvinančio aplinką ir suteikiančio gėlynėliui savitą bei išskirtinę formą.

Nekantriai lauksime ateinančio pavasario, kai pradės skleistis šį rudenį pasodinti pirmieji gėlynėlio žiedai ir atneš gražią staigmeną mažiesiems ligoniukams bei ligoninės personalui. Pirmųjų žiedų grožį tikimės išvysti jau vasario gale, kai pradės dygti pirmosios gėlytės – įvairiaspalviai krokai, kuriuos kovo mėnesį pakeis vilkdalgiai ir raudonosios tulpės.
Šiuo metu “Žalias miestas” ieško žmonių entuziastų ir savanorių, kurie norėtų prisidėti prie gėlynėlių planavimo, įrengimo bei ilgalaikės priežiūros Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių ligoninėse. Taip pat kviečiame savanorius, kurie norėtų padėti pasėti ir užauginti vienmečių gėlių sodinukus 2011 metų vasarai, kad nužydėjus pavasarinėms gėlėms, gėlynėlis toliau puoštų ir džiugintų ten esančius ir sveikstančius ligoniukus. Norintieji prisijungti ir padėti kurti grožį rašykite adresu sodinkim.info@gmail.com