Projektas tuberkulioze sergantiems vaikams

Liepos 14 dieną „Žalias miestas“ prisidėjo prie labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“, kuri kartu su socialiniu tinklu www.aukok.lt pradėjo įgyvendinti projektą „Ligoninė ligoniukų akimis“, kurio pagrindinis tikslas – kurti prasmingesnį, įdomesnį vaikų laisvalaikį, skatinant jų kūrybiškumą, darbą drauge bei tobulinant vaizduotę. Taip pat siekiame padrąsinti, nuraminti vaikučius, kurių laukia toks pat gydymas, bei šviesti visuomenę apie tuberkuliozę, jos gydymą.

Liepos 14 dieną Vilniaus ligoninėje gydomi vaikučiai buvo mokomi filmuoti, fotografuoti, piešti, kurti muziką, rašto meno bei kitų menų. Visas jų darbo rezultatas bus panaudojamas, kuriant filmą bei leidžiant knygą tema „Ligoninė ligoniukų akimis“. Ligoninėje vaikams itin trūksta linksmų pramogų, todėl be išvardintų veiklų vaikus aplankė baikerės iš moterų klubo ,,Vėjų laumės“, kurios su vaikais ne tik atlikinėjo užduotis, bet ir suteikė galimybę įsiamžinti ant motociklų, susipažinti su jų galingumu.
Tos pačios dienos metu kartu su „Žalias miestas“ komanda vaikai sodino gėles, gražino visų lankomą sodą.

Galima tik džiaugtis, kad šis projektas prasidėjo taip sėkmingai. Ligoniukai buvo susižavėję ir aktyviai dalyvavo visose veiklose. Daugelis jų kalbėjo, kad tenka labai retai sulaukti svečių ligoninėje, todėl jie taip džiaugiasi šiomis veiklomis ir dėkoja Vėjų laumėms, Robertui, Linai, Eglei bei jos kolegei Ingutei, UAB „Eko park“, UAB „Balionas“ bei „Saulės smiltys“ kolektyvui: Eglei, Linai, Augustui, Živilei, Gabrielei bei Robertai.

Projektas įgyvendinamas kartu su socialiniu tinklu www.aukok.lt, kuriame kiekvienas norintysis gali prisidėti prie minėto projekto vykdymo. Galimybė paaukoti – https://www.aukok.lt/Projektai/Ligonine-ligoniuku-akimis

Nuotraukas iš šio renginio galite rasti:
http://public.fotki.com/Saulessmiltys/ligonin-ligoniuk-ak/