„Žalias miestas“ ruošiasi vaikučių šventei

„Žalias miestas“ turi naują draugą – labdaros ir paramos fondą „Saulės smiltys“, kurie stengiasi aktyviai padėti tuberkulioze sergantiems vaikams bei juos gydančioms įstaigoms. „Saulės smiltys“ per pastaruosius metus vykdė įvairias socialines, pramogines akcijas, organizavo labdaros aukcionus, vykdė švietėjišką programą vaikų darželiuose, vykdo palatų renovacijos projektus.

Šiuo metu „Žalias miestas“ atlikinėja parengiamuosius darbus „Saulės smiltys“ organizuojamoje šventėje, kuri vyks 2010 m. liepos 14 dieną Vilniaus vaikų tiuberkuliozės ligoninėje.  Jos metu kartu su ten besigydančiais vaikais gražinsime ligoninės aplinką „Žalias miestas“ išaugintomis gėlėmis bei dalinsimės su vaikučiais sodininkystės paslaptimis.

Taip pat šiame renginyje vaikučiai bus mokomi piešti, fotografuoti, filmuoti, kurti muziką bei sulauks begalės kitų idomių veiklų.

Labai kviečiame prisijungti prie sodinimų ir kitų miestų aktyvius ir neabejingus sodininkus esančius Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje. Tikime, kad 2011 metais jau subursime tvirtą ratą žmonių, kurie padės užauginti savo sode gėlių sodinukus ir juos padovanos sunkiai sergantiems vaikams. Mes tikime, kad graži ir spalvinga ligoninės aplinka ne tik pakels nuotaiką vaikams bet ir padės greičiau pasveikti.

Daugiau apie „Saulės smiltys“ rasite:

www.saulessmiltys.lt

https://www.aukok.lt/Projektai/Ligonine-ligoniuku-akimis