Sodinimo talka Fabijoniškių mikrorajone

VšĮ “Žalias miestas” kartu su Fabijoniškių bendruomene balandžio 24 d. 11 val. organizuoja sodinimo talką, pagal parengtą miesto savivaldybės “Pėsčiųjų zonos Fabijoniškių gatvėje tarp 35 ir 73 namų Vilniuje projektiniai pasiūlymai“ projektą. Planauojame kartu su Jumis pasodinti 6 ąžuolus, 19 klevų, 13 liepų bei 21 alyvų krumelius.

Kviečiame visus gyventojus, kurie nori turiningai praleisti laiką ir papuošti savo rajoną bei supranta, kad kiemas skirtas ne vien tik automobiliui pastatyti.

Medeliai yra VĮ “Vilniaus miškų urėdija” dovana Jums! Tad belieka puikiai nusiteikus ateiti kartu su vaikais ar geru kaimynu bei pasirūpinti duobutės iškasimu ir kuoliukų įrengimą apsaugant pasodintą medelį nuo gamtos išdaigų.

Taip pat mielai pasiūlysime nekasdienę atmosferą tiems, kas nespės gauti nemokamų medelių sodinimui, – galėsite pasidžiaugti lauko žaidimais, muzikantais, šokiais, kareiviška koše, skanumynais su arbata, sendaikčių muge, perskaitytų ir jau senai dūlančių knygų mainais ir dar daug, daug kitokių atrakcijų. Mielai galite atsinešti ir savo smulkių daikčiukų, kuriais norėtumėte pasimainyti.

Trumpa sodinimo instrukcija:

  1. Medeliai bus atvežti ir išdalinti 11 val.
  2. Medeliai sodinami bei kasamos duobutės kuoleliais pažymėtuose vietose.
  3. Kiekvienas kuolelis bus aprištas skirtingų spalvų raiščiais, tokiais raiščiais bus aprišti ir gauti medeliai. Kiekvieną iš jų sodinti prie pažymėto kuoliuko su tokios pačios spalvos raiščiu.

VšĮ “Žalias miestas“ kviečia visų pirma aktyvius namo gyventojus, namų pirmininkus, komendantus ir administruojančios įmonės atstovų imtis visuomeniškos iniciatyvos burti kaimynus į talką bei kartu papuošti savo rajoną bei linksmai praleisti laiką kartu. Kas kitas geriau pasirūpins mumis jei ne mes patys.

Iki pasimatymo Balandžio 24d. 11val. adresu Stanevičiaus g. 44 (“Maximytės“ turgelis).

Pasiteiravimus ir pasiūlimus siųskite:
sodinkim.info@gmail.com